Stosunek i 24-godzinne opóźnienie w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej

Biorę tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 od 4 misięcy,współżyje z moim chłopakiem od 3.Nie wiem jak to się stało,ale zapomniałam wziąć jednej tabletki i mineło więcej niż 24 godziny. Spanikowałam i dzisiaj wziełam od razu dwie..za wczoraj i dzisiaj. Czytałam dużo o tym,ale wczoraj również współżyłam z chłopakiem. Nie wiem co mam robić,strasznie się stresuję i boję a wiem,że test ciążowy mogę zrobić dopiero za 6 dni,ale oszaleje jeżeli nie dowiem isę czegokolwiek.

Szanowna Pani!

Nie pisze Pani, której w kolejności tabletki Pani nie wzięła, ale dla pewności proponuję wziąć dzisiaj tabletke po czyli Escapelle.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka