Pęknięta prezerwatywa dwa dni przed okresem

Witam. Dwa dni przed okresem (30.05.14) kochałam się z chłopakiem i niestety pękła nam prezerwatywa. Jednakże dzisiaj dostałam okresu (czyli dzień przed terminem,bo powinnam dostać 1 czerwca). Czy możliwe jest, że mogę być w ciąży? Bardzo się martwię, że wpadliśmy, proszę o radę ;/ Pozdrawiam

Szanowna Pani!

Myślę, że nie ma Pani powodu do zmartwień.Wyglada na to,że miesiączka pojawiła się o czasie.Nie jest Pani w ciąży.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka