Przestawieniu cyklu podczas stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Witam. Mam 19 lat, od 2 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne (Lolette) Dnia dzisiejszego powinnam dostać okres, zawsze był z rana. W międzyczasie współżyłam z chłopakiem, ale również z prezerwatywą. To normalne, że cykl może się nagle przestawić o dzień lub kilka?

Szanowna Pani!

Proszę się nie martwić, może sie tak zdarzyć, że miesiączka przesunie się o kilka dni.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka