Estradiol i testosteron w badaniu 37-latka

witam serdecznie jestem mężczyzną mam 37 lat proszę o interpretację wyników badań krwi-hormonów FSH 3,54 mIU/ml LH 5,71 mIU/ml Estradiol 24,11pg/ml Prolaktyna 216,60mIU/I Testosteron 292,20 ng/dl

Lek. Tomasz Budlewski

normy mogą się różnić w zależności od laboratorium, w którym wykonywane było badanie. Dlatego wyniki badań należy interpretować w oparciu o podane obok wyników normy.