Farba olejna w oku

Witam mam podobny problem malując w pracy zbiornik farba czarna olejna wpadła mi do oka efekt taki ze wyglądałem jak Jack Sparrow wokół oka i pod powieka miałem wszędzie czarne.. dowiedziałem się od lakiernika ze najlepiej się to zmywa nafta kosmetyczna wiec tak tez uczyniłem wszystko pięknie zeszlo, nic nie pieklo, oko cacy można tak powiedzieć tylko pragne zapytać specjalisty czy aby na pewno wszystko ok? czy mam się czegos obawiać? czy jednak isc do lekarza na jakies badanie czy cos?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, oko powinien mimo wszystko skontrolować okulista, wykluczyć należy zmiany pourazowe, które mogą być przyczyną dolegliwości w przyszłości.