Farbowanie włosów w 26. tygodniu ciąży

Witam jestem w 26 tygodniu ciąży i chciałabym sie dowiedzieć czy można farbować włosy na tym etapie ciąży i czy to musi byc jakaś specjalna farba ?

Renata GrzechociĹska

Proponuję zaczekać z farbowaniem do rozwiązania ciąży, jeśli jednak jest Pani przekonana o konieczności należy udać się do fryzjera, który dobierze odpowiedni preparat.