Flegma w płucach u 6-letniego wnuka

Witam wnuk 6letni ma flegme na plucach przez co kaszle po nocach.Dostaje lek na astme ktorej nie ma a to pobudza go przez co podejrzewaja ADHD po odstawieniu leku na astme wraca do normy lecz flegma pozostaje,Czy mozliwe jest ze flegma samoistnie z czasem zniknie ktora wywolana byla przez grzyba w mieszkaniu ale powod wyeliminowano.Ewentualnie jaka jest inna mozliwosc osuszenia tej flegmy bez tak drastycznych skutkow ubocznych jak pojscie do specjalnej szkoly z powodu rozdraznienia przez leki.

Po pierwsze odstaw w tej chwili wszelkie leki jakie bierze Twoje dziecko. Wszelkie!!!!!! Po drugie nie chodź już od dzisiaj do żadnych lekarzy!!!. Po trzecie zbadaj u niego krew na obecność glisty ludzkiej. po czwarte jeżeli chcesz żebym wam pomógł to wykonaj to o co proszę powyżej i zadzwoń po wynikach krwi na glistę. 602469271 czekam.