Foci adenocarcinomatosi w wyniku badania histopatologicznego

Witam. Proszę o pomoc w pełnym przetłumaczeniu wyniku wycinków z żołądka. Foci adenocarcinomatosi Mucykarmin(+) Atrophia (-) Gastritis chronica non activa(+) Metaplasia intestinalis (-) Metaplasia intestinalis absens. Powyższe nazwy są z 3 wyników wycinków żołądka jednej osoby w przeciągu roku. Proszę o szybką odpowiedź w tej prawie.

Magdalena StusiĹska

Ogniska gruczolakoraka Mucykamina (+) bez atrofi. Przewlekłe nieaktywne zapalenie błony śluzowej żołądka. Bez metaplazji jelitowej. Wymagane jest leczenie onkologiczne.