Fragmenty polipa gruczołowego endocerwikalnego z ogniskami epidermizacji

Dzień dobry, odebrałam wynik badania hist-pat brzmiący: fragmenty polipa gruczołowego endocerwikalnego z ogniskami epidermizacji. bardzo drobne fragmenty endometrium z oznakami proliferacji. Czy już mam się bać? Agata M.

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy była ostatnia miesiączka? konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecającego/ wykonującego powyższe zabieg.