Galaretowata plamka na oku

Witam. Dzis na oku zauważyłam galaretowata okrągła plamke na oku, dodam ze przez kilka lat w tym miejscu była mała czerowna plamka która ani sie nie powiekszała ani nie bolała.. Teraz przypadkiem zauważyłam ze sie zmieniła.. również nie boli ani jej nie odczuwam..

Aleksander Ropielewski

Trudno bez przeprowadzenia badania udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi jednak sugeruję pilny kontakt z okulistą, ponieważ zmiana charakteru zmiany barwnikowej zawsze budzi niepokój choroby nowotworowej.