Galaretowate zgrubienie w piersi u mężczyzny

W brodawce lewej piersi zauważyłem coś jakby galaretowate zgrubienie, a zarazem zapadnięcie się brodawki, które jest lekko bolesne przy mocniejszym uciśnięciu. Mam też bardziej kobiecą sylwetkę niż powino to być u meżczyzny. W prawej piersi nie wyczuwam takiej zmiany ani wkleśnięcia się brodawki. Czy to może być coś poważnego?

Wszelkie dolegliwości w obrębie sutka (szczególnie po jednej stronie) powinny być wyjściowo skonsultowane przez specjalistę (np chirurga-onkologa) oraz być poddane badaniu USG. Na szczęście większość tego typu zmian ma podłoże łagodne, ale pewien odsetek wymaga leczenia.