Gastropatia w wyniku gastroskopii

Witam serdecznie zrobiłam gastroskopie wyszedł mi wynik : przełyk- śluzówka prawidłowa. Linia Z zaczerwieniona, wpust w inwersji nie szczelny. Błona śluzowa zoładka przekrwiona, zaczerwieniona w antrum, pstra, odzwiernik drożny, w opuszce XII -cy śluzówka prawidłowa. W cz. pozaopuszkowej śluzowka prawidłowa. (niewydolnośc wpustu. Gastropatia. czy powinnam sie tym wynikiem przejmować byłam u lakrza który mi przepisał tylko Lansul 30 jestem starszną panikarą i boje sie o swoje zdrowie ma 31 l

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Proszę zwrócić uwagę na dietę (mało potraw smażonych, czekolad, kawy i słodyczy) i przyjmować lek zapisany przez lekarza, a objawy powinny ustąpić.