Gastroskopia i polipowate uniesienie błony śluzowej

Witam serdecznie. Mam 40 lat i robiłam gastroskopię.Wyszło mi że mam w opuszce dwunastnicy na tylnej ścianie widoczne jest polipowate uniesienie błony śluzowej o wielkości 5 mm-pobrano wycinki do badania oraz na krzywiźnie górnej dystalnej części opuszki stwierdzono polipa o wielkości 2 mm którego pobrano kleszczykami biopsyjnymi do badania. internisty to zbagatelizowała i powiedziała,że to nic takiego. Proszę o pomoc co mam robić!!!! Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co zdecydowanie proszę poczekać na wynik badania histopatologicznego. Po odebraniu wyniku proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.