Gastroskopia i znaczne ilości żółciowo-śluzowej treści

Jestem po gastroskopi w opisie napisano zawiera znaczną ilosc zolciowo sluzowej tresci lekarz przypisal mi gasprid 3*10mg i controloc20 minął tydzień i brak poprawy proszę o wskazówki moze zmienic tabletki albo inną radę w tej kwestii dalej odczuwam puste odbicia i przy tym cowki

U każdego zdrowego człowieka w żoładku znajduje się pewna ilośc solu żołdkowego, który może zawierać żółć, to nie jest obraz choroby. Sądzę, że należałoby skonsultować się z doświadczonym gastroenterlogiem, aby ustalić przyczyny Pana dolegliwości. Więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl