Gazy, wzdęcia, kłucie w podbrzuszu

mam 26 l od 4 tyg kłucie podbrzusza 11cm od wys pepka w dol z prawej str. na poczatku byla 1 dniowa biegunka ze sluzem. ginekolog nic nie wykryl. chirurg wykluczyl wyrostek. Oprocz klucia mam czasami bole lekko wyzej obok pepka, czasem klucie z lewej str podbrzusza. czesto mam gazy. stolec raz dziennie. badania krwi i moczu sa dobre. Od kilku dni mam temp ciala 36,1. Wynik białka ostrej fazy-5,01 mg/l. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.