Gazy, wzdęcia, nocny kaszel u dziecka

corka 4,5 roku ma przewlekłe bardzo duze gazy w toalecie, wzdecia, jest chuda bardzo a apetyt bardzo duzy, brzydko pachnacy stolec z resztkami, czasem luzny czasem normalny, kaszel nocny, badan krwi zadnych odchylen, w usg stwierdzono torbiel 9mm polozona miedzy petlani jelit w gornym biegunie nerki lewej- jakgdyby pod powloką brzuszną. Czy jej problemy moga byc od tej torbieli? czy to mogą byc pasozyty a torbiel to jakas ich cysta? z kału nic nie wyszło, martwie sie o coreczke marnieje w oczach

Przyczyn może być więcej, nieprawidłowa mikroflora, infekcja, zespół złego wchłaniania z powodu np. celiakii, choroby trzustki. Trzeba jej zrobić więcej badań i zależnie od wyników zastosować dietę i leczenie, więc musi Pani iść do lekarza.