Gdzie mogę zgłosić się z ogromnym bólem kości ogonowej?

Proszę o pomoc !! Od 1,5 roku zmagam się z ogromnym bólem kości ogonowej( guzicznej). Byłam już o ortopedy i chirurga ale oprócz tego, ze powiedziano mi, ze jestem szczupła i tak mam to nic się nie dowiedziałam. Uraz nie nastąpił po żadnym upadku czy stłuczeniu. Zrobione zostało zdjęcie RYG, ale nic nie wykazało. Zastosowałam się do zaleceń chirurga i smaruje kość maścią rozgrzewająca oraz siedzę na specjalnej poduszce z otworem, jednak jest coraz gorzej. Boli jak siedzę, wstaje, leżę, nawet jak chodzę. Bardzo proszę o pomoc, do kogo mogę się z tym zgłosić i czy mogę cokolwiek zrobić :(((

Można jeszcze zrobić MR tej okolicy, ale często tak po prostu jest - kilka miesięcy boli kość guziczna, na skutek zapalenia w tej okolicy, albo niewłaściwego siedzenia, długotrwałej pozycji siedzącej itp. można jeszcze konsultować się z rehabilitantem.
Leczenie dolegliwości kości ogonowej to (w zależności od przyczyny):

farmakoterapia (leki przeciwbólowe, rozluźniające mięśnie, blokady w okolicy krzyżowo-ogonowej, zmiękczające stolec środki),
zimne okłady na okolicę kości ogonowej przy bolesnych stanach zapalnych,
nasiadówki z szałwii lub rumianku,
zaopatrzenie ortopedyczne – warto zakupić właśnie specjalną, rehabilitacyjną, nadmuchiwaną, okrągłą poduszkę z dziurą w środku,
zmiana nawyków żywieniowych i odpowiednia, lekkostrawna, bogata w błonnik dieta (należy spożywać m.in. kasze, warzywa i owoce, pieczywo pełnoziarniste),
picie dużej ilości wody, żeby zapobiegać dodatkowym zaparciom,
redukcja masy ciała,
systematyczny ruch, ćwiczenia ogólnokondycyjne, rozciąganie i wzmacnianie mięśni kręgosłupa.

Świetnym sposobem na dolegliwości w obrębie kości ogonowej są zabiegi w gabinecie fizjoterapeutycznym:

masaże lecznicze,
zabiegi z wykorzystaniem ciepła, promieniowania podczerwonego, elektrostymulacji lub pola magnetycznego,
terapia manualna kości guzicznej lub mięśni dna miednicy,
instruktaż nauki samodzielnego i świadomego rozluźniania i rozciągania mięśni dna miednicy.