Gdzie można dostać płyn micelarny?

gdzie można dostać płyn micelarny i czy jest on na recepte?? gdzie można zrobić zabieg laserowy Q-switch i ile taki zabieg może kosztować

Płyn micelarny kupi Pani w każdej drogi, bądź aptece ( dermokosmetyki). Jeśli chodzi o chirurgiczny laser Nd:Yag Q-switch, stosowany przede wszystkim do usuwania tatuaży, najlepiej znaleźć w wyszukiwarce gabinety posiadające takie zabiegi w ofercie. Przy korzystaniu z procedur z użyciem lasera należy brać pod uwagę doświadczenie lekarza wykonującego zabieg.