Gdzie można wykonać komplet badań na obecność chorób wenerycznych?

Witam mam pytanie gdzie mogę zrobić cały komplet badań na choroby weneryczne ?i jaki jest mniej więcej koszt takich badań ?czy wszystkie choroby weneryczne można wykryć przez krew ?

Witam. Tego typu badania wykonywane są w większości laboratoriów. Koszt uzależniony jest od cen danej placówki. Myślę jednak że wcześniej warto udać się do specjalisty wenerologa który zleci wykonanie celowanych badań.