Gdzie przyklejać plastry Evra?

Mam Pytanie dotyczące plastrów Evra, czy można je przyklejać w dowolnych miejscach?? Moja pani Ginekolog powiedziała mi że można wszędzie poza piersiami czy wtedy będą równie skuteczne??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przyklejanie plastrów jest przeciwwskazane na piersiach, poza tym należy przede wszystkim wybrać miejsce, które nie przeszkadza w życiu codziennym, nie jest narażone na działanie wielu czynników zewnętrznych, gdzie skóra nie jest często rozciągana. Z reguły najlepszymi miejscami są pośladki, plecy, barki lub ramiona.