Gdzie udać się ze swędzeniem skóry u córki?

Corka 14 lat ma od 3.5 tygodnia ma swiad skory .Zaczelo sie o swedzenia w pachwinach potem na nigach i rekach.Obecnie swedzi ja cale cialo.Skora jest bez zaczerwienienia i bez zmia skornych.Wykonalismy o badaniach krwi :morfologia ok.Ob ok.tsh ok niskie.Cukier 112 na czczo ale po obciazeniu glukoza 90.Alat.Aspat ok.amylaza ok.LDH ok.bilirubina ok.Posiew moczu ok -ujemny.Nie wprowadzilismy nowych proszkow,perfumow i kosmetykow.Spr ginekologicznie w kierunku zapalenia i grzybicy -ok.Prosze o porade co zrobic .Corka placze widac ze nie wymysla.Jest juz zdesperowana i cierpi.Prosze o zaproponowanie w ktorym kierunku mamy szukac. DODAM ZE MORGOLOGIE Z ROZMAZEM POWTORZYLISMY I WYSZLA OK.Wapn w normie.Proba glikemiczna z obciazeniem glukoza wyszla ok.Kwasy zolciowe wyszlo ok.Jedynie insulina wyszla wysoko podczas obciazenia glukoza-czyzby insulinoopornosc ? Czy nie ma to zwiazku z objawami.Leki na allergie typu alertec nie pomagaja.Usg narzadow wewnetrznych ok.Wezly chlonne ok.Prosze o porade czy udac sie do diabetologa czy do alergologa czy moze jeszcze w innym kierunku. Ob w normie .Tsh w normie.Ft tez w normie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.