Geoda zanikowa nasady bliższej kości ramiennej
Witam, Mam 40 lat, jestem kobietą, 15 lat temu miałam pękniętą głowę kości ramiennej lewej. Niedawno pojawił się ból stawu, a na lewym obojczyku pojawiła się narośl lita, twarda. Wykonano RTG. W wyniku odczytałam: Geoda zanikowa nasady bliższej kości ramiennej, poza tym kości lewej obręczy barkowej, lewy obojczyk RTG bez zmian. Wiem już, że geoda to nieciekawa wiadomość. Wyniki morfologiczne są ok poza lekko podwyższonym MCV i MCH. Co to może być za choroba, wiem, że mało danych. Z góry dz

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Bez zbadania nie jestem w stanie nic powiedzieć sugeruję wizytę u ortopedy.
Pozdrawiam.