Gęsty, grudkowaty śluz jako objaw ciąży

Witam mam pytanie. Kochalam sie z chłopakiem 5 dni temu i skończył we mnie, ostatni okres miałam od 22 do 27 LUTEGO, od 3 dni po stosunku mam bardzo gesty wręcz az biały i grudkowaty sluz i wczoraj bolalo mnie podbrzusze muszę przyznać ze takie bóle występoja od miesiąca bez obecności miesiączki. Czytalam ze jedne z takich objaw występują podczas ciąży ale czy jest to możliwe żeby po tak krótkim czasie występował taki objaw ciąży.? (DODAM ZE ROBILAM TEST PH I WYSZEDL PRAWIDLOWY).

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa lub zrobić najpierw test ciążowy.