Gęsty i brązowy śluz po okresie
Witam, od ponad 2 lat stosuje tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus. 5 sierpnia miałam robioną cytologie i usg dopochwowe (w usg ginekolog stwierdziła, że mam trzon macicy skierowany do tyłu), okres dostałam planowo 13 sierpnia (trwał 5dni) po okresie zauważyłam gęsty brązowy śluz na bieliźnie (który trwa do teraz), po stosunku śluz staje się rzadki czerwono-różowy. Co to może być?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Mogą to być objawy infekcji. Sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam.