Brązowa wydzielina i gęsty śluz po miesiączce

Dzień dobry! 18 lipca rozpoczęła się moja miesiączka (po 4 dniach spoznienia), trwała dłużej niż zwykle, bo aż 7 dni ( zwykle 5-6). Po kilku dniach, przez 3-4dni z pochwy wydzielała się brązowa wydzielina, gęsty śluz. Dziś 22 sierpnia i okresu nie ma, za to nasilający się ból jajników, podbrzusza i pleców. Proszę o kilka mądrych słów, co to może oznaczać.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy istnieje mozliwość ciąży? proponuje wykonać oznaczenie beta hcg i konieznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedziec.