Gojenie się rany po zabiegu wymrażania brodawek

Witam. Miałam wymrażane dwie brodawki ponad tydzień temu na udach. Jak długi jest proces gojenia się ciała po takim zabiegu? Ponieważ wygląda to brzydko dostałam doustnie antybiotyk i smaruje to jakąś maścią. Jedna ma zerwaną przez lekarza skórkę i wyglądała jak zaropiała. Druga jest już ciemna jakby strupek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Długość gojenia zależy od wielu czynników. Proszę stosować zaleconą terapię. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.