Gorączka, ból kości i głowy

Witam! Od rana mam temperaturę 38,5. Co 4 godz piję gripex forte i nic nie pomaga. Dodam, że nie mam kataru ani nie boli mnie gardło, natomiast bardzo bolą mnie kości pleców i pęka m głowa. Na grypę nie chorowałem jakieś 15 lat, może więcej. Jedyne dolegliwości jakie mi się przytrafiają, to ropny katar z zatok i ból gardła. I raz miałem silną anginę ale to po powrocie z Indii. Nie pamiętam żebym czuł się kiedykolwiek tak źle i dlatego nie wiem, co mógłbym jeszcze zażyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.