Gorączka przy ząbkowaniu u dziecka

Syn ma 13 miesiecy i w sobote mial stan podgoraczkowy. Dawalam mu leki przeciwgoraczkowe przez 3 dni bo ewidentnie bylo to zabkowanie. Dzis jest sroda a on ma 38.2. Znow wpycha raczke do buzi.nie chce smoczka i slini sie. Zastanawiam sie ile dni mozna poczekac w domu zanim udac sie do pediatry? Nie chce dzwonic czy biegac z każdym stanem podgoraczkowym. A ewidentne mamy ciezkie zabkowanie. Syn wszystko je. A ma na dzien dzisiejszy 7 zebow. Gorne i dolne jedynki.gorne dwójki i jedna dolna dwojke.

Nie ma potrzeby obnizania temperatury zwiazanej z zabkowaniem. Dopiero powyzej 38,5st. Wizyta u pediatry rowniez nke jest konieczna. W aptece kupk Pani żele na bolesne zabkowanie