Pierwsze ząbki dziecka

moja coreczka ma juz 10tygodni i bardzo sie slini , a nawet wypluwa ta sline , gdy probuje jej dac smoczka to po chwili tez go wypluwa i wklada paluszki i ssie . martwie sie troche czy to nie za wczesnie na pierwszwe zabki .

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą występować nawet na 2 miesiące przed pojawieniem się pierwszych ząbków. Najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju, ale w razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego pediatry.