Problemy z zasypianiem u półrocznego dziecka

Moja córka ma 5, 5 miesiąca do tej pory spala do polodnia 1, 5 godziny i po południu 1 godz. Z zasypianiem wieczorem tez nie bylo problemu. A teraz spi tylko do poludnia a wieczorne usypianie trwa bardzo dlugo. Ma juz dwa zabki ale jak kielkowaly nie było takich problemów- martwię się bo nie wiem co się dzieje.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy najprawdopodobniej są związane z ząbkowaniem. Często pierwsze dwa ząbki pojawiają się bez komplikacji a kolejne dają bardziej nasilone objawy. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do pediatry.