Problemy z zasypianiem i nerwowością u 9-miesięcznego dziecka

Witam! Moja corcia ma 9 miesiecy.Od jakis 2 tygodni ma problemy z zasypianiem chociaż nie zawsze tak jest.Czasami odrazu po kapieli dajemy jej mleko i odrazu zasypia,lecz sa takie dni kiedy nie może zasnąc chociaż jest najedzona ma pieluszkę suchą nic jej nie dolega.Od malenkosci nigdy nie bylo problemow z zasypianiem kladla sie ja i odrazu nawet sama zasypiala.Ma juz dwa zabki dolne na gorze dwa juz prawie wyszly nie wiem moze tu jest przyczyna?Zauwazylam ze corka jest jakby nerwowa.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.