Problemy z zasypianiem u 7-miesięcznego dziecka

Moja 7 miesieczna corka zawsze miala drzemke po kazdym karmieniu okolo 1h po przebudzeniu zaczynala gawozyc I sie bawic sama w lozeczku na noc zasypiala o 21 I spala az do 6 rano. Zawsze zasypiala sama I budzila sie pogodna. 3 tyg temu przeziembila sie po tygodniu przeszlo I zaraz zlapala wirusa 3 dniowej goraczki niby przeszlo ale teraz dostaje histerie jak zejde jej z oczu zasypia opornie budzi sie co chwile placze obija sie o lozeczko w nocy tez budzi sie poplacze dam smoka pic I spi co to

Piotr Pilarski

Jest to normalne zachowanie dziecka w tym wieku. Jeśli ma Pani nadal wątpliwości sugeruje wizytę u pediatry aby upewnić się, że dziecko jest zdrowe.

Pozdrawiam.