Brak apetytu u niemowlaka

Moj 4 miesieczny synek od kilku dni nie ma apetytu. W nocy tez nie spi spokojnie. Bardzo sie slini I gryzie raczki, gryzaki, smoczek. Czy te objawy sa polaczone z etapem zabkowania? Chcialabym tez zaznaczyc ze wykluczone jest gardelko, katar czy przeziebienie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Tak. Najprawdopodobniej objawy związane są z etapem ząbkowania. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego pediatry.