Luźne stolce i zmiany skórne u 4,5-miesięcznego dziecka

Witam,moj 4,5 miesieczny synek od kiedy skonczyl 3 miesiac ma bardzo luzne czasami wodniste i czeste stolce.Bywa ze zaraz po przystawieniu do piersi robi kupke.Karmie tylko piersia.Kupki sa zolte czasami ze sluzem.Ma rowniez na twarzy glownie na policzkach szorstka skore I drobne krostki koloru skory nie czerwone.czesto tez towarzyszy temu pokrzywka na brodzie,policzkach.Synek bardzo sie slini,wklada raczki do buzi- czy to ma zwiazek z zabkowaniem czy jest to jakas alergia na to co ja jem?

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej związane są reakcją alergiczną na któryś z przyjmowanych przez Panią składników pożywienia. Proszę spróbować zaobserwować po jakich pokarmach nasilają się zmiany skórne i wyeliminować je ze swojej diety.