Luźne stolce u 8-miesięcznego dziecka

witam mam pyatnie od dwoch dni dziecko robi mi luzne stolce dziwecko ma 8 miesiecy. Dwa dni temu 2 razy zwymiotowalo mi mleko ale juz od tamtego razu juz niewymiotuje . Podaje jej kleik ryzowy na wodzie chrupki kukurydziane troszke czekoldy odsawilam soki podaje hebratke mleko tylko daje na noc niewiem co moglabym zrobic jeszcze zeby stolecv byl bardziej twardziejszy i co wogole w takim przypadku mam robic prosze o rade

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy zakażenia przewodu pokarmowego lub alergii. Sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.