Wodniste stolce u 4-miesięcznego niemowlaka

moj 4-miesieczny syn ma od 4 dni wodniste kupy 3-4 razy na dzien. Nie ma goraczki, czesto wlada raczki do buzi....czyzby sie zaczal okres zabkowania....czy to moze byc cos innego....jak "zagescic" jego kupy. Nie ma wysypki, jest na mleku mm(nutamigen) od 2 miesiecy(wszystko bylo perfekt do piatku zeszlego tygodnia). Bardzo prosze o pomoc

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.