Budzenie się w nocy przez niemowlaka

Witam. Moja coreczka ma 9miesiecy. Od ok 2tygodni codziennie sie budzi w nocy co ok pol godziny z placzem i tylko cycus mamusi ja uspokaja zasypia i po chwili znow sie budzi ma zamkniete oczy. Spi z nami. Juz mnie to zaczyna meczyc. Pytalam pediatry powiedziala ze to na pewno zabki ida.. chociaz mi sie tak nie wydaje. Ani sie nie slini ani nie pcha raczek do buzi. (Narazie ma tylko dwie dolne jedynki)Co robic? Jakies badania? Dlaczego ona tak placze? Prosze o konkrety.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poniwnie udac sie z dzieckiem do lekarza pediatry lub poprosić o wizytę domowa.