Zaburzenia snu i nadpobudliwość dziecka

witam mam problem od urodzenia moje dziecko prawie miespi w nocy jak zasnie to na pol lub godzine i budzi sie i placze dojada 2razy w nocy urodzila sie przez cesarskie ciecie ma juz 10 miesiecy i nadal nie spi pytalam pediatry czy zgosic sie do neurologa powiedziala ze dzieci takie sa ja sie martwie o corke bo jest tez nadpobudliwa prosze o porade dziekuje pieknie

Witam! Jeśli pediatra po przeprowadzeniu bezpośredniego badania stwierdził, że dziecko rozwija się prawidłowo nie ma powodów do niepokoju. Dzieci w tym wieku bywają niespokojne, mają również tendencję do budzenia się i dojadania w nocy.

warto poprosić o pomoc osteopatę dziecięcego, w przypadku wątpliwości wizyta u neurologa pozwoli na ocenę stanu neurologicznego dziecka, jeśli bedzie ok to Pani też będzie bardziej spokojniejsza, czassami dzieci wyczuwają nasze napięcie lub niepokoje.