Bóle nóg podczas snu u 6-latka

syn 6 lat od jakiegos czasu co druga noc budzi sie z placzem i uskarza na bol nog,w nocy spi niespokojnie i wierzga nogami,placze przy chodzeniu ze bola go nogi,niechce wchodzic po schodach,niebiega tyle co inne dzieci,woli zabawy gdzie mozna siedziec,jak chodzi to albo szura nogami albo chodzi na pietach,niechetnie sie wspina i biega za pilka,dodatkowo dzis zauwazylam ze na buzi ma biale odbarwienia skory(trzeba sie przyjrzec bo ma jasna cere)co moze dolegac dziecku?jakie badania zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.