Co robić z tymi objawami po szczepieniu na Covid?

19.05 szczepilam się Pfizerem(środa). W niedzielę wieczorem zaczęła mnie boleć reka lewa mrowienie i drętwieje, uczucie zimna i promieniowalo mi to do. Karku. Poniedziałek rano ból pleców , palenie miesni. Wtorek w pracy dostałam takich bóli i zaczęło mnie dusic, że wylądowałam na SoR. Zrobiono EKG, jakieś zakłócenia bo mam. A rytmie, badania krwi, d dimery, TK klatki piersiowej nic nie wykazało. Jedynie troszkę podwyzszona kreatynina, mocz dobry D dimery w niemowlę, trop oni na 2* badana na sor też w normie. Jedynie wyszło zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku th. Proszę o odpowiedz czy to jest powikłanie po szczepeniu? Rozważam rezygnację ze szczepienia druga dawka. Zaczynam się bać tych szczepień po tym incydencie. Dodam ze nie pale, nie biorę antykoncepcji. Proszę o odpowiedź
KOBIETA, 38 LAT 2 miesiące temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Z tego co pani pisze, to nie ma najmniejszego powodu do rezygnacji z kolejnego szczepienia. Warto dostać się do swojego lekarza POZ i z nim pogadać, najlepiej na wizycie osobistej, a nie teleporadzie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty