Na co wskazują u mnie te objawy po szczepieniu na Covid?

Witam, zaszczepiłam sie 19.05 Pfizerem, dodam że mam zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego. Wylądowałam w szpitalu 25.05 z dusznosciami. Dodam że miałam D dimery, TK i nic nie wykazalo. Morfologia ok. Po mocnych bólach pleców dostałam. Zawrotów głowy, dodam że już miałam. Taki problem wcześniej.Mam problem z tętnica szyjna, jest Hypo plastyczna i jeden odcinek zwężony. Nigdy nie było w rodzinie epizodów zakrzepowych. Czy jestem zagrożona zakrzepica bo boje sie iść na druga dawkę. I czy te zawroty głowy mogą oznaczać coś groźnego. Dodam że głowa mnie nie boli.

Z podanych przez panią wiadomości nic nie wskazuje na to żeby pani dolegliwości miały cokolwiek wspólnego z podanym szczepieniem, może tylko poza efektem nerwicowym. W związku z tym oczywiście może pani zaszczepić się drugą dawką. Pozdrawiam.