Na co wskazują u mnie te objawy po szczepieniu na Covid?

Witam, zaszczepiłam sie 19.05 Pfizerem, dodam że mam zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego. Wylądowałam w szpitalu 25.05 z dusznosciami. Dodam że miałam D dimery, TK i nic nie wykazalo. Morfologia ok. Po mocnych bólach pleców dostałam. Zawrotów głowy, dodam że już miałam. Taki problem wcześniej.Mam problem z tętnica szyjna, jest Hypo plastyczna i jeden odcinek zwężony. Nigdy nie było w rodzinie epizodów zakrzepowych. Czy jestem zagrożona zakrzepica bo boje sie iść na druga dawkę. I czy te zawroty głowy mogą oznaczać coś groźnego. Dodam że głowa mnie nie boli.
KOBIETA, 38 LAT 2 tygodnie temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Z podanych przez panią wiadomości nic nie wskazuje na to żeby pani dolegliwości miały cokolwiek wspólnego z podanym szczepieniem, może tylko poza efektem nerwicowym. W związku z tym oczywiście może pani zaszczepić się drugą dawką. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy