Czy mam objawy zakrzepicy po szczepieniu na Covid?

Dzień dobry, zaszczepiłam się na covid 2 dawka Pfizera. Minęły w sumie już 8 dni(9 łącznie z dniem szczepienia bo to było rano). Cierpię na nerwicę lękową. Po tym szczepieniu bardzo boję się że dostanę udaru lub zakrzepicy. Od 3 dni odczuwam w sumie wszystko. Głowa mnie pobolewa w okolicy czoła i nosa. Oczywiście odczuwam ból brzucha jako bardziej zakwasy. Czy w przypadku zatoru brzucha bądź mózgu silne są bóle? Uczęszczam już na psychoterapię. Nawet kilka dni po szczepieniu zbadałam ze strachu D dimery które wyszły 0.20 .

Szczepionka Pfizera wg danych na dziś nie powoduje zmian zakrzepowo-zatorowych. Pani dolegliwości są niespecyficzne, wynik badania w normie. Wygląda na to, że emocje pani dają się we znaki. Gratuluje mądrej decyzji co do szczepienia i odwagi pomimo ,,słabych nerwów".