Gorączka u 7-miesięcznego dziecka

Witam moj synek ma 7 miesiecy i od rana ma goraczke 38,5 najmniejsza 39,1 najwieksza podaje ibum forte pomoze tylko na chwile itemperatura znowu sie podnosi, dodam iz przy tym robi wiecej kupki niz zwykle, mam zglosic sie do lekarza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie bagatelizować problemu, tylko skonsultować się z lekarzem pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz włączy właściwe leki.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli przez dobę nie dojdzie do poprawy i trwałego obniżenia się temperatury, to powinna się Pani zgłosić wraz z dzieckiem do pediatry.