Grota solna dla 3-miesięcznego dziecka

czy mogę wziasc 3miesiecznego synka do groty solnej? synek ma katarek

Witam! W zasadzie nie istnieje żadna specyficzna granica wiekowa od której dziecko może korzystać z groty solnej. Jednak w przypadku tak małych dziecko konieczne jest szczególnie dokładne przestudiowanie przeciwwskazań do korzystania z groty w ogóle oraz zadbanie o to, aby nie doszło do wychłodzenia organizmu dziecka.

niektore groty solne zalecają seanse powyżej 5 miesiąca życia, warto skontaktować się bezpośrednio z grotą do której Pani się wybiera. Pozdrawiam