Wymioty i lepka wydzielina u 3-miesięcznego syna

Dobry wieczór mam 3miesiecznego syna który właśnie wymiotywal. Dziś po raz pierwszy dałam mu mleko w proszku tak karmiony jest piersią. Mleko dostał ok 19 a teraz zaczęły się wymioty i dziwna lepiaca wydzielina która zwymiotowal... nie wiem czy powinnam iść na pogotowie czy poczekać do jutra i skonsultować to z lekarzem proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Prewencyjnie zalecam kontakt z lekarzem, a to dlatego, że nie jestem w stanie ocenić stanu nawodnienia dziecka. U tak małych dzieci łatwo może dojść do odwodnienia i lepiej dmuchać na zimne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski