Wymioty w nocy u 2-latka

witam dziecko w wieku 2 lat poszko spac o 20.00 o 24.00 przebudzilo sie i zaczelo mocno wymiotowac bez placzzu ez goraczki wymioty byly z domieszka sluzu dziecko ma katar, w ciagu dnia bylo pogodne

Aleksander Ropielewski

U małych dzieci takie mogą być objawy zarówno przeziębienia i infekcji dróg oddechowych jak i infekcji przewodu pokarmowego, której towarzyszy katar. Jeżeli stan zdrowia dziecka Panią niepokoi proszę udać się do lekarza pediatry i zadbać o właściwe nawodnienie dziecka.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski