Gruczolaki w badaniu płuc

Witam.B.proszę o pomoc.W TK przy okazji badania płuc/płuca o.k./ wykryto w segmencie 4b wątroby ognisko przebudowy miąższu 27x14 mm,w segm.7- 12x11 mm ulegające bardzo silnemu wzmocnieniu kontrastowemu-nietypowe naczyniaki?FNH?gruczolaki?do różnicowania także HCC-obraz do dalszej diagnostyki , co dalej,do jakiego lekarza?Poza tym badanie krwi wszystkie w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się do lekarza internisty. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badan dodatkowych zadecyduje o dalszym postępowaniu. Do poradni chorób wewnętrznych w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.