Grudki wypełnione ropną treścią na brodzie

Witam, Od pewnego czasu mam problem ze skórą. Na brodzie pojawiają się grudki wypełnione treścią ropną, są czerwone a czasami wręcz sine bardzo bolą przy dotknięciu wcześniej nigdy nie miałam aż takich problemów skórnych. Co to może być i czym może być to spowodowane ? Proszę o odpowiedź

Danych jest za mało, żeby cokolwiek Pani doradzić. Rodzi się wiele pytań, żeby je Pani zadać aby doprecyzować co się u Pani dzieje. Nie wiemy jak wyglądają te zmiany (zdjęcie). Powodów może być dużo i przy tak skąpych danych nie można nic powiedzieć. Musi Pani albo pełniej opisać problem albo udać się do gabinetu dermatologicznego - co polecam.

Proszę udac się do dermatologa na konsultację. Po obejrzeniu zmian lekarz dobierze odpowiednią terapię lekową i zabiegową, jak będzie potrzeba zleci odpowiednie badania.