Grudkowata wydzielina z pochwy i pieczenie okolic wejścia do pochwy

Witam. Około 3 tygodni temu miałam grudkowatą wydzielinę z pochwy, w związku,że termin ginekologa mam naznaczony na 21.01.15r. złagodziłam objawy maścią clotrimazolum na zewnątrz i dopochwowo, mój partner odczuwał swędzenie penisa i pojawiły się czerwone plamki. Dziś po stosunku odczułam pieczenie wejścia do pochwy, nadal mam upławy ale bez grudek mleczne, czy pieczenie jest przyczyną grezybicy? Domyślam się ,że nie jest do końca wyleczona infekcja, wizytę do ginekologa mam na dniach.

Na jaki rodzaj infekcji Pani cierpi, wyjaśni ginekolog podczas badania Pani. Proponuję powstrzymać się od współżycia do czasu wizyty u lekarza. Proszę pamiętać, że Pani partner najprawdopodobniej również będzie musiał być leczony.