Pieczenie wejścia do pochwy i białe upławy

Witam! Od wczoraj odczuwam pieczenie u wejścia do pochwy i mam białe upławy Dziś stosując dopochwowo maść "clotrimazolum hasco" wyczułam z lewej strony pochwy guzek/narośl, której poruszanie dawało nieprzyjemne uczucie. Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, opis Pani dolegliwości wskazuje na grzybicę pochwy. Proszę stosować się do zleceń ginekologa i do czasu wyleczenia unikać kontaktów płciowych bez mechanicznej bariery. Pozdrawiam.